Semih Kılıçsoy krizine ilişkin Türk futbolunu sarsan açıklama! Sinan Engin, Beşiktaş'ı canlı yayında duyurdu

Beşiktaş'ta forma giyen 18 yaşındaki Semih Kılıçsoy'un milli takımdan ihraç edilmesi, özellikle Beşiktaş kanat oyuncusu tarafından büyük tepkiyle karşılandı. Beşiktaş futbol şube müdürü ve basın sözcüsü Feyyaz Uçar'ın Semih Kılıçsoy hakkında konuşması gerilimi artırdı.

“DUYDUĞUMUZDA ŞOK OLDUK”

Beşiktaş futbol direktörü ve basın sözcüsü Feyyaz Uçar, şunları söyledi: “Haberi duyduğumuzda şok olduk. Montella'nın açıklamaları bizi daha da şaşırttı. Bizi en çok üzen şey şu: Oyuncumuz gözyaşları içinde bizi çağırıyor ve şöyle diyor: “Bayım, 3 gündür buradayım ve hiçbir teknik-taktik antrenman takip etmedim. “Beni buradan çıkarabilir misin?” Diyor. “Koç için ne kadar acı verici” dedi.

SEMİH KILIÇSOY KRİZİNDE YÖNETİCİLERİN ETKİSİ İDDİASI

milli takım-semih-kılıçsoy-krizinin-perdesi-ortaya çıktı

Semih Kılıçsoy'un A milli takım kampından Ümit milli takımına gönderilmesinin arkasında teknik direktörlerin olduğu iddia edildi. Haberin detayında, Adana Demirspor'un yeni başkanı Metin Korkmaz'ın menajerlik şirketinin Semih Kılıçsoy'un yönetimini devralmak istediği belirtildi. Semih Kılıçsoy'un bu teklifi reddetmesinin ardından ceza olarak milli takımın kapılarının genç oyuncuya kapatılacağı yazıldı.

SİNAN ENGİN AÇIKLAMALARI DOĞRULADI

280224_Semih_Kilicsoy_of_Besiktas_1920

Semih Kılıçsoy hakkında açıklama yapan Sinan Engin, “Montella, bir daha yaparsan sana tanıklarla anlatırım!” Bu yöneticilerle yönetim işine alet olmayın! “Kimi arıyorsun ve neden arıyorsun… Fazla detaya girmeyeceğim ama biliyorsun.” Dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
F.Bahçe, Galatasaray'dan çaldı!F.Bahçe, Galatasaray'dan çaldı!
17 yaşında futbol tarihine yön veriyor!17 yaşında futbol tarihine yön veriyor!
Futbol tarihinde geçirilen bir akşam!Futbol tarihinde geçirilen bir akşam!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir