Hamas'tan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye teşekkür: Övgü bildirisi yayımlandı

Hamas'tan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada Bahçeli, Filistin halkının İsrail işgaline karşı direnişine destek veren tutumu ve Hamas ile Filistin direnişini terör örgütü olarak tanımlamayı reddetmesi nedeniyle övgüyle karşılandı.

Bahçeli'nin bu ilkeli ve değerli tutumunun, asil Türk halkının Filistin halkının kurtuluş ve bağımsızlık arayışına destek olma yönündeki özgün tutumunun bir uzantısı olduğu vurgulandı. (AA)

HAMAS'A DESTEK VERDİ

Devlet Bahçeli, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Hamas'a tepkisini eleştirirken şunları söyledi:
“Ülkenin temellerini yıkan iç cephenin çöküşüdür, biliyorsunuz muhalefet çatısı altında birleşmişlerdir. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının Hamas'a terör örgütü diye iftira atması ABD kanalıdır. Bu şahsın ağzından PKK/YPG ile ilgili tek bir söz çıkmadığını bir tek biz mi fark ettik? 'İBB başkanı küresel güçlere 'Beni alın, kullanın' mesajını mı verdi? her şekilde.' Bunun bir hesabı olabilir ama Allah'ın da bir hesabı vardır.”Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İmamoğlu'ndan çok konuşulan açıklama: Özel'i caydırdıİmamoğlu'ndan çok konuşulan açıklama: Özel'i caydırdı
Kırmızı ışıkta geçen otomobil faciaya neden oldu: 1 ölü, 3 yaralıKırmızı ışıkta geçen otomobil faciaya neden oldu: 1 ölü, 3 yaralı
Çöken yol elektrik direğini yuttu!  Çöken yol elektrik direğini yuttu! “Sonra bir ses duyduk…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir