Yenilenen Diablo IV Sezon 4 Loot 14 Mayıs'ta Yayınlanıyor – TECH

Bu değişikliklerin odak noktası kapsamlı öğe güncellemeleri ve Inferno Tide'a gelen yeni deneyimler olacak. Ayrıca, ister yeni bir sezonluk karakter yaratmayı sabırsızlıkla bekliyor olun ister ebedi karakterinizi güçlendirmenin yeni yollarını arıyor olun, artık Cehennem iblislerine karşı mücadelelerinde Demir Kurtlar ile güçlerinizi birleştirebilirsiniz; 4. sezonda herkes için bir şeyler var. Öğelerle etkileşim kurmanın ve özelleştirmenin yeni yolları ve oyunun sonunda keşfedilecek yeni etkinliklerle, bir yapıyı oyun tarzınıza uyacak şekilde yükseltebilecek ve optimize edebileceksiniz. SEZON 4: YENİLENEN GANİMET

  • Makale güncellemeleri: Mevcut eşya sistemini geliştirmek için oyuncuların eşyalarla etkileşim şekli kökten değiştirildi. Temel eklentiler azaltıldı ve bundan sonra daha basit hale gelecek. Amaç, oyuncuların öğeleri incelemesine ve bunların yararlı olup olmadığına kolayca karar vermesine olanak sağlamaktır; Bu öğe daha sonra belirli bir eğitime uyacak şekilde güncellenebilir ve özelleştirilebilir.
  • Tavlama: Oyuncuların buldukları ekipmanı kişiselleştirmelerine olanak tanıyan yeni bir sistem. Temperlemek için demirciye gitmeniz ve temperlemek için bir tarif seçmeniz gerekir. Daha sonra bu tarifin rastgele bir eklentisi ekipmanınıza eklenecektir. Oyuncular neredeyse tüm Sanctuary içeriklerinde tavlama tarifleri bulabilecekler.
  • Besleme Kılavuzu: Geri bildirimlere dayanarak Power Guide'da büyük bir değişiklik yapıldı. Gelecekte tüm efsanevi karakterler Güç Rehberi'ne eklenecek. Bu, oyuncuların bu efsanevi öğenin en iyi versiyonunu devamı olarak ekipmanlarına basmasına olanak tanıyacak. Bu sayede oyuncular artık Yüz Kristallerini envanterlerinde yanlarında taşımak zorunda kalmayacaklar.
  • Büyük eklemeler: Yeni sezonda yeni bir nadir ek olan Büyük Ek, mevcut olacak ve dünya 4. seviyedeki kadim düşüşlerde bulunabilecek. Bu Büyük Ekler, o ek için normalde mevcut olan istatistiklerden daha yüksek değerler verebilecek.
  • Ana işleme: Oyuncu, istediği tüm eklentilere sahip bir öğeye sahip olduğunda, bu süreç aracılığıyla o öğenin eklentilerini daha da yükseltebilecektir. Antrenmanlarını tamamladığını ve en iyi unsurlara sahip olduğunu düşünen oyuncular Çukur'da kendilerini sınayabilir.
  • Delik: Yapıyı beğenilerine göre tamamladıklarını hisseden oyuncular, bu yeni oyun sonu sistemine meydan okuyabilir ve nadir üretim malzemelerinin kilidini açarak donanımlarında daha da ustalaşabilir.
  • Cehennem dalgası: Bu sezon, Cehennem Tide'ın yoğunluğu çeşitli yeni etkinliklerle artıyor. Artık oyuncular, dalgaya dahil olan talihsiz insanların dönüştüğü şeytanları ve kıyamet peygamberlerini ortaya çıkaracak daha fazla tarikatçıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Güncellenen cehennemde yeterince uzun süre hayatta kalmayı başaranlar; Cehennem iblisleriyle aynı hizada olan Sığınak'ın eski kahramanları, Cehennem doğumlularla yüzleşecek. Lanetli ritüellerle etkileşime girmenizi sağlayacak malzemeleri kazanmak için bu Cehennem Yumurtalarını yok edin.
  • Lanetli Ayinler: Bunlar, oyuncuların iblisleri ve canavarları topyekun savaşa çekmek için etkinleştirebilecekleri, tarikatçılar tarafından gerçekleştirilen başarısız ritüellerdir. İblislerin saldırısından sağ kurtulursanız, Hell Tide'ın en yeni mini patronu ve bu yeni deneyimdeki en zorlu mücadele olan Bloody Maiden tarafından ziyaret edileceksiniz.
  • Demir Kurtlar: Demir Kurtlar Cehenneme karşı savaşa katılır ve Kanlı Bakire'nin kafasının peşine düşer. Kurtların Çağrısı sezonundaki etkinliklerde ilerlemek ve onur kazanmak için onlara katılın. Bu onur, Sezonluk Yolculuğu ateşleyen ödüllere erişimin kilidini açar.
  • Canlı yayın: Diablo IV geliştiricilerimizin çoğunun ilk halka açık test bölgesinden (PTR) gelen bilgileri inceleyeceği 2 Mayıs'taki başka bir geliştirici canlı yayınını mutlaka izleyin.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir