Yaratıcı kullanıcıların dijital içeriklerinin potansiyelini artırmalarına yardımcı olmak için Western Digital'den hızlı ve güçlü 8 TB masaüstü SSD – TEKNOLOJİ

Bir SSD'nin hızı ve güvenilirliğine sahip bu yeni sürücü sınıfı, dijital içerik oluşturuculara ve iş profesyonellerine yüksek çözünürlüklü fotoğraf, video ve dosyaları tek bir uygun konumda hızlı bir şekilde yedekleme ve bunlara erişme olanağı sağlar. Fotoğraf ve video profesyonellerinden teknoloji meraklılarına Giderek artan sayıda dijital içerik üreticisi, büyük miktarlarda içerik üretiyor ve daha fazlasını daha hızlı yapmak için esnek, yüksek kapasiteli depolama çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Western Digital Tüketici Çözümleri başkan yardımcısı Susan Park, “Oluşturulan dijital içerik miktarı hızla artmaya devam ettikçe, bu içeriği yönetmek ve korumak için yüksek performanslı, yüksek kapasiteli depolama çözümlerine olan ihtiyaç da artıyor” diyor. SSD portföyümüzün genişletilmesi, içerik oluşturucuların yaratıcılıklarını artırmak için ihtiyaç duydukları hız ve esnekliği sunan yedekleme çözümleri sağlama yolundaki ilk adımımızdır. “Gelecek yıl SanDisk Desk Drive'ın kapasitesini tek bir masaüstü SSD'de 8 TB'tan 16 TB'a iki katına çıkarmayı planlıyoruz.” SanDisk Masaüstü Sürücünün Temel Özellikleri:

  • Kapasite – Fotoğraf ve video koleksiyonları, CAD dosyaları veya 3D işlemeler, yapay zeka tarafından oluşturulan büyük dosyalar, müzik kitaplıkları, önemli belgeler ve daha fazlası için 4 TB ve 8 TB* kapasite seçenekleri.
  • Verim – 8K video içeriği gibi en büyük dosyalar için bile 1.000 MB/s1Masaüstü HDD'ye varan okuma hızlarıyla içeriğe daha hızlı erişim34 kata kadar daha hızlı hızlanır.
  • Yedeklemeler – Apple Time Machine veya Western Digital'in yerleşik indirilebilir Acronis'ini kullanarak fotoğrafları, videoları ve dosyaları SSD hızlarında hızla yedekleyin®True Image™ yedekleme yazılımı2 otomatik yedekleme ile.
  • Proje – Red Dot Tasarım Ödülü 2024'ün sahibi4Kompakt, modern tasarım, masa alanını maksimuma çıkarır ve her türlü profesyonel veya ev ortamına doğal bir şekilde uyum sağlar.
  • Uyumluluk – ExFAT, birlikte verilen USB Type-CTM kablosu kullanılarak biçimlendirilmiştir, Windows® veya macOS ile uyumludur.

Üç yıllık sınırlı garanti5 SanDisk Desk Drive 4TB* ve SanDisk Desk Drive 8TB* modelleri Mayıs ayının sonunda Türkiye'de satışa sunulacak. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir