“Türkiye'nin en büyük bilişim etkinliği” 19. İLTEK Günleri'nde neler yaşandı?

6G, yapay zeka, metaverse, savunma sanayi gibi ülkemizin ve dünyanın gündeminde olan konuların ele alındığı oturumlar, CEO'larla eğitim panelleri, öğrenci ve katılımcıların şirket ve derneklerle birebir iletişim kurabileceği sergi alanları, katılımcılara sektörü yakından tanıma, network oluşturma ve firmalardan özgeçmiş alma fırsatı sağladı.Satın alma ofisleri ile doğrudan iletişim kurma fırsatı veren 19. İLTEK GÜNLERİ, çok sayıda ve çeşitli misafirleri ağırladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde IEEE ekibinin düzenlediği 19. İltek Günleri'ne Mynet Genel Müdürü Ali Rıza Bozkır ve Mynet Teknolojiden Sorumlu Baş Sorumlusu Özgür Özcan da katıldı.

resim (52)

  1. İLTEK Günleri'nde yer almak, eğlencenin tadını çıkarmak, çekiliş ve ödüllerle kazanmak istiyorsanız İLTEK ve IEEEYTÜ Instagram hesaplarını takip etmeyi unutmayın! Etkinliğimiz herkese açık, ücretsiz ve sertifikalıdır.

IEEE YTU Instagram hesabı:
https://www.instagram.com/ieeeytu/
İLTEK Günleri Instagram hesabı:
https://www.instagram.com/iltekgunleri/

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Pahalıydı!  O anlar kameralara yansıdıPahalıydı! O anlar kameralara yansıdı
Aldığımdan bu yana sadece 7 gün geçti.Aldığımdan bu yana sadece 7 gün geçti.
Gazeteciler ısrarla seçimleri sordu!  YSK Başkanı'nın cevabı çok etkileyiciydi: Ödül aldım, biraz konuşalım.Gazeteciler ısrarla seçimleri sordu! YSK Başkanı'nın cevabı çok etkileyiciydi: Ödül aldım, biraz konuşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir