Temel Karamollaoğlu açıkladı! Saadet parti başkanlığından ayrıldı

İYİ Parti'de 31 Mart yerel seçimleri sonrasında başkan değişikliğinin ardından parti Genel Başkanı Felicity Temel Karamollaoğlu, başkanlıktan istifa edeceğini duyurdu. Katıldığı programda konuya ilişkin konuşan Karamollaoğlu, sağlığının artık cumhurbaşkanı olmasına izin vermediğini söyledi.

Karamollaoğlu, sunucunun sorusuna şu şekilde yanıt verdi: “Cumhurbaşkanlığından ayrılacağınıza dair haberler geldi”:

“SAĞLIĞIM BUNA İZİN VERMİYOR”

“Evet hemen anlatacağım. Yani bugün buraya geldiğimizde, bir arada olduğumuzda anlayacaksınız. Sağlığım artık bu görevi yeterince yerine getirmeme izin vermiyor. Bu seçim döneminde ancak Ankara'ya gidebildim. 4 yer. Bu bir başkan için ciddi bir eksiklik. Ben istemediğim için gidemedim ama sağlığım elvermediği için serumu her gün hastanede aldım, geri dönebildim. Ayaklarımın üzerinde ama bu geçici bir iyileşme.

“Genel başkanlığı bırakacağım”

Siyaseti tamamen bırakmaya hiç niyetim yok. “Başkanlıktan ayrılacağım ve başkan olacak tüm arkadaşlarımızın en büyük destekçisi ve yardımcısı olacağım.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
EPDK motorin ve benzine katkı kararı!EPDK motorin ve benzine katkı kararı!
Antalya huzurevinde korku dolu anlar! Antalya huzurevinde korku dolu anlar!
Şunları söyleyen öğretmenle ilgili yeni gelişme: “Bütün köy terörden yana” diyen öğretmenle ilgili yeni gelişme! Milli Eğitim Bakanı Tekin'den açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir