Ormanya'nın doğal güzellikleri cebinizde – TEKNOLOJİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin turizm markası Ormanya, yeni mobil uygulamasıyla doğa tutkunlarına heyecan verici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Mobil uygulama “Ormanya”, kullanıcıların Ormanya'yı keşfetmesini ve doğanın sunduğu güzellikleri kolayca deneyimlemesini hedefliyor.

DÖRT ANA BAŞLIK ALTINDA TOPLANDI

Uygulama, kullanıcı dostu arayüzü ve akıllı harita desteğiyle içeriklerini dört ana başlıkta düzenliyor. Engelsiz arayüz, Canlıları keşfedin, Doğa Okulu ve Ormanya Macera mobil oyunu, kullanıcıların Ormanya'yı keşfederken ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayarak, güvenli ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.

ENGELLİLER İÇİN SESLİ REHBER

Ormanya mobil uygulamasındaki engelsiz arayüz ile görme engellilere daha güvenli ve erişilebilir bir ziyaret deneyimi sağlanacak. Bu menüyü kullandıklarında, Ormanya'da gidecekleri tüm alanlarda sesli rehber onlara rehberlik edecektir.

ORMAN MACERASI MOBİL OYUNU

Ormanya Macera mobil oyunu, uygulamanın en muhteşem özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. Bu oyun, ziyaretçilerin ormandaki çeşitli fauna ve florayı deneyimlemelerine olanak tanır. onların güzelliği Amaç eğlenirken keşfetmeleri ve öğrenmeleridir. Yaratıcılarla birlikte hazırlanan oyun, Ormanya'yı eğlenceli bir şekilde gezmenize ve doğanın büyüleyici atmosferinde vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Oyunu tamamlayan doğa severler sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor.

YAPAY ZEKA DESTEK

Ormanya mobil uygulaması aynı zamanda yapay zeka desteğiyle de kullanıcılara destek sağlıyor. Uygulama üzerinden çekilen bir hayvan veya bitkinin fotoğrafı yüklendiğinde yapay zeka bunun hangi türe ait olduğunu tespit ederek kullanıcıya bilgi sağlıyor. Böylelikle Ormanya'ya gelen ziyaretçiler, çevrelerinde gördükleri canlılar hakkında bilgi edinme fırsatı buluyor.

NASIL İNDİREBİLİRİM?

Ormanya mobil uygulaması Google Play Store ve App Store'da kullanıcıların kullanımına sunuldu. Uygulamayı indirerek Ormanya'nın eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen herkes, bu yeni uygulamayla Ormanya'nın eşsiz doğal güzelliğini kolaylıkla keşfedebilir. yolculuğuna başlayabilir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir