Karavan Park tatilcilerin gözdesi oldu – GÜNDEM

Havaların ısınmasıyla birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Konyaaltı'nda hizmete açtığı Karavan Parkı'nın ziyaretçi sayısı da arttı. Tatilcilerin gözdesi Karavan Park, açıldığı günden bu yana 36 farklı ülkeden 2 bine yakın misafiri ağırladı.

Karavan severlerin büyük sorunu olan otopark sorununu çözmek ve karavan tatilcilerine güzel bir alan oluşturmak amacıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyaaltı İlçesi Arapsuyu Mahallesi'nde Ağustos 2023'te hizmete açılan Karavan Parkı, 2023 yılının Ağustos ayında hizmete açıldı. Isınan iklim ve tatil nedeniyle ziyaretçi akınına uğradı. Yaz aylarında talebin daha da artması beklenen Karavan Parkı, açılışından bu yana 2 bine yakın karavan ve binlerce misafiri ağırladı. Karavan Parkı'nı tercih edenler arasında 36 farklı ülkeden ziyaretçi bulunuyor.

AVRUPA KARAVANCILARI YOL AĞINDA

Dünyanın en uzun ve ünlü plajlarından biri olan Konyaaltı sahiline yakın konumuyla ilgi odağı olan Karavan Park, 4 bin 144 metrekare alana ve 55 karavan kapasitesine sahip. Avrupa Karavan Karayolu Ağı'na bağlı olan Karavan Park, bu ağın sağladığı ulaşım kolaylığı nedeniyle de çok sayıda yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Karavan Park, merkeze ve denize yakınlığının yanı sıra sunduğu fırsatlar nedeniyle de karavan tatilcilerinin ilgisini çekmektedir.

LARA’DA DA AÇILACAK

Elektrik, altyapı, tuvalet, banyo, çamaşırhane, gri su gideri ve mutfak gibi olanaklarla misafirler tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Sunulan fırsatlardan memnun olduklarını dile getiren karavan tatilcileri, bu güvenli ve konforlu alanda tatilin keyfini çıkarıyor. Tatil döneminde tam kapasite çalışan Karavan Parkına olan talep üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi, önümüzdeki aylarda Muratpaşa İlçesi Lara bölgesinde yeni bir Karavan Parkının hizmete açılmasını planlıyor.

HER İHTİYACI KARŞILIYOR

Tatilini geçirmek için Antalya'yı tercih eden Mehmet Altuntaş, çevreden duydukları sayesinde pek çok tercihleri ​​olmasına rağmen Antalya Büyükşehir Belediyesi Karavan Parkını tercih ettiğini söyledi. Altuntaş, şunları söyledi: “Tatil planlayamadığımız için karavan tatilini tercih ediyoruz. Burada ihtiyacınız olan her şey var. Mükemmel bir yer. Herkesi tebrik ederim. İkinci kez geliyoruz. Tatilimi uzatmayı da düşünmeye başladım. Bu tesis için Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir