High 5 Festivali Kralların Onuruna Başlıyor – TEKNOLOJİ

Ayrıca amatör oyunculara yeteneklerini küresel arenada sergileme fırsatı sunmayı amaçlayan Honor of Kings Open Series Bölüm 1 hakkında güncel bilgiler paylaşıldı.

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu Honor of Kings, 24 Mayıs'a kadar sürecek etkinlikte Türkiye, MENA ve BDT bölgelerinin yanı sıra Güneydoğu Asya ve Brezilya'dan oyuncularla tanışma, etkinliklere katılma ve ödüller kazanma fırsatı buluyor. High 5 festivali yeni başlıyorken onu bulacaklar.

Kutlamalara üç yeni kahraman Yuhuan, Erin ve Nezha katılıyor

3 Mayıs'ta Honor of Kings'e gelecek olan müzik sihirbazı Yuhuan, çaldığı melodiye göre takım arkadaşlarını koruyabiliyor veya düşmanlara saldırabiliyor. Yuhuan'ın ultisi onu hedef alınamaz hale getirir, böylece hasar almaktan kolaylıkla kaçınabilir.

14 Mayıs'tan itibaren satışa sunulacak olan elf prensesi Erin, büyücü yeteneklerini benzersiz saldırılarını başlatmak için kullanan çevik bir nişancıdır. Ormanla iç içe olan Erin, ultra saldırılarıyla düşmanların üzerine defne yaprağı yağdırıyor.

Ateşte yeniden doğan asi Nezha, 29 Mayıs'ta kadroya katılıyor. Bir savaşçı olan Nezha, alevli tekerlekleri üzerinde sokaklarda dolaşabilir, ihtiyaç duyulan her yerde hızla destek sağlayabilir ve benzersiz mızrağıyla hasar verebilir.

Büyük ödüller kazanmak için ekibinizi oluşturun

High 5 Festivali takım çalışmasının önemini vurguluyor ve oyuncuları takım kurmaya motive ediyor. Yeni takımlar ve arkadaş çevreleri oluşturan oyuncular, aşağıdaki etkinliklere katılarak heyecan verici ödüller kazanma şansına sahip olacak:

 • Avantaj Kartı Etkinliği: Oyuna düzenli olarak giriş yaparak Mulan'ın Kaleci Kostümünü, Seviye 5 Arkana Deneyim Kartını ve 100 Arcana'yı edinin. Ama dahası da var…

  • Tüm kahramanları oynamak ücretsizdir ve sınırlı bir süre için S-Sınıfı görünümü de dahil olmak üzere beş seçkin görünüm ücretsiz olarak sunulacaktır.

  • Takım sıralaması avantaj sandıkları, kahraman deneyim kartı ve özel öldürme efektleri gibi çoklu takım avantajları

  • 4 Mayıs'tan 5 Mayıs'a kadar Altın 4'ün üzerindeki oyuncuların Cesur Puanları, Yıldız Taşları ve deneyimleri günde beş maça kadar ikiye katlanacak

 • Yumurta Hırsızlığı: Overlord'a yiyecek kazanmak için günlük görevleri tamamlayın; Bu, Overlord'un yumurta üretme oranını artırarak onları hırsızlığa ve ödül kazanmaya daha uygun hale getirir.

 • Bingo: İlgili ödülü almak için bir satırı veya sütunu tamamlayın ve büyük ödülü kazanmak için kartın tamamını tamamlayın.

 • Bulmaca: Bulmacayı tamamlayarak ödüllerin kilidini açmak ve kalıcı bir görünüm kazanmak için yapboz parçalarını toplayın.

Oyuna eklenen kostümler şu şekilde:

 • Maske Ruhları Koleksiyonu: Liu Bei, Guan Yu ve Zhang Fei,

 • Daji'nin ilk kusursuz görünümü: Güzel dokuz kuyruklu tilki,

 • Batıya Yolculuk Serisi: Wukong, Arli ve Lady Zhen için yeni görünümler sunuyor

2024 Honor of Kings Açık Serisi Güncellemesi Bölüm 1
Amatör oyunculara yeteneklerini küresel arenada sergileme fırsatı sunmayı amaçlayan The Honor of Kings Open Series Bölüm 1, 1-5 Mayıs tarihleri ​​arasında Türkiye, United Independent Topluluğu ve Türkiye'den oyuncuların katılımıyla oynanacak. Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi.

İlk elemeler tamamlandıktan sonra her biri dört katılımcı bölgeden 64 takım kalacak ve ikinci elemeler 10-19 Mayıs tarihleri ​​arasında başlayacak. Dört bölgenin her birinden en iyi takımlar daha sonra Honor of Kings Açık Serisi 2024 Bölüm 1 EMEA Finallerine katılacak ve bu yazın S2 Invitational'ına katılma şansı için yarışacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir