ESET teknolojisi ve stratejik vizyonuyla fark yaratıyor: TEKNOLOJİ

Dijital güvenlikte dünya lideri olan ESET, güvenlik pazarının Gelişmiş Kalıcı Tehdit (APT) koruma segmentini kapsayan Radicati APT Koruma Pazarı Çeyreği 2024'te “En İyi Oyuncu” seçildi.

APT koruması, “sıfır gün tehditlerinin ve kalıcı kötü amaçlı saldırıların tespiti, önlenmesi ve nihai olarak iyileştirilmesi için bir dizi entegre çözüm” olarak tanımlanır. Önde gelen pazar araştırma firması Radicati, satıcıları iki kritere göre çeyrek daireye yerleştiriyor: her satıcının çözüm özelliklerinin genişliği ve derinliği ile değerlendirilen işlevsellik ve satıcı stratejisi. yön ifade etme stratejik Vizyon. Radicati tarafından hazırlanan raporda ESET, “Genişlik ve derinlik sunan, geleceğe yönelik sağlam bir vizyona sahip ürünleriyle mevcut pazar liderleri arasında yer alıyor. En İyi Oyuncular, teknolojileri ve stratejik vizyonlarıyla pazarı şekillendiriyor.”

ESET Teknoloji Direktörü “Radicati tarafından üst üste beşinci kez APT güvenlik pazarı çeyreğinde En İyi Performans Gösteren Şirket olarak seçilmekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu başarı ile ESET, en son teknolojiye sahip güvenlik yazılımı geliştirmeye olan bağlılığını ve yeniliğe olan bağlılığını bir kez daha teyit ediyor” dedi. Juraj Malcho yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Teknolojiyi tüm teknoloji kullanıcıları için daha güvenli hale getirme çabalarımızın takdir edilmesinden onur duyuyoruz.”

ESET'in en büyük güçlü yönlerinden biri, ESET Inspect ile birlikte ayrıntılı görünürlük, risk değerlendirmesi, olay müdahalesi, soruşturma ve çözüm ile genişletilmiş tespit ve müdahale (XDR) sunan birleşik tek tıklamayla güvenlik yönetimi platformu olan ESET PROTECT'tir. Platform bulutta veya şirket içinde kullanılabilir ve Windows, macOS ve Linux gibi tüm önemli işletim sistemlerini destekler. Raporda ayrıca ESET çözümlerinin çok dilli destek ve çok çeşitli yerelleştirilmiş sürümler sunduğu vurgulanıyor. ESET'in başarısına katkıda bulunan diğer bir önemli alan da, sıfır gün değişkenleri, ikili gizleme, sanal makineler ve dosyasız saldırılar gibi gelişmiş kaçınma tekniklerini kullanarak tehditlerin tespit edilmesine yardımcı olan ek bir tehdit telemetri kaynağı olarak Intel® TDT'ye sahip ESET Endpoint Security çözümleridir. birleştirir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir