Dell Technologies, Depolama Performansı, Esneklik ve Verimlilikteki İyileştirmelerle Dell PowerStore'u Güçlendiriyor – TEKNOLOJİ

Dell Technologies, daha iyi performans, verimlilik, esneklik ve çoklu bulut veri taşınabilirliği için Dell PowerStore'da yapılan geliştirmeleri duyurdu. Dell aynı zamanda Dell APEX portföyünü yeni AIOps geliştirmeleri ve gelişmiş çoklu bulut depolama yönetimiyle genişletiyor ve Dell Technologies Altyapı Çözümleri Grubu Başkanı Kubernetes Arthur Lewis şunları söyledi: “PowerStore geliştirmelerimiz ve müşterilerimize sunduğumuz yeni finansal ve operasyonel avantajlar müşteriler. ve tamamen flash depolama alanında ortaklar Çıtayı yükseltin ve güçlü bir etki yaratın. Burada durmadık. “İnovasyona odaklanmamız, yapay zeka ve otomasyonun gücüyle altyapı ve uygulama güvenilirliğini artırarak çoklu bulut ve Kubernetes depolama yönetimini daha da kolaylaştırdığımız Dell APEX'e kadar uzanıyor” .Depolama performansını, verimliliğini, esnekliğini ve çoklu bulut yeteneklerini artırınDell PowerStore, sektörün en esnek dört seviyeli hücre (QLC) depolaması ve önemli performans iyileştirmeleriyle artan iş yükü taleplerinin yönetilmesine yardımcı olur. Dört katmanlı hücre (QLC) tabanlı depolama, üç katmanlı hücre (TLC) modellerine göre terabayt başına daha düşük maliyetle kurumsal düzeyde performans sunar. Müşteriler 11 QLC sürücüsüyle başlayabilir ve cihaz başına etkin kapasiteyi 5,9 petabayta kadar ölçeklendirebilir. PowerStore'un akıllı yük dengeleme özellikleri, şirket içi veri modeli cihaz yükseltmeleriyle karma TLC ve QLC kümeleri ve donanımlar arasında maliyetlerden tasarruf etmenize ve iş yükü yerleşimini iyileştirmenize yardımcı olur Performansı %66'ya kadar artırın.Dell PowerStore yazılımındaki gelişmeler bulutta verimliliği, güvenliği ve mobiliteyi artırır:

 • Yazılım odaklı performans artışı: Mevcut müşterilere hiçbir ek ücret ödemeden sunulan, kesintiye yol açmayan yazılım güncellemeleri, karma iş yükü performansında %30'a kadar artış ve gecikmede %20'ye kadar azalma sağlar.
 • Gelişmiş veri koruması: Dosya ve blok iş yükleri için yerel senkronize çoğaltma ve Windows, Linux ve VMware ortamları için yerel metro çoğaltma ile kritik iş yüklerini korumak için daha fazla seçenek sunar.
 • Daha fazla verimlilik: Yazılım iyileştirmeleri, %20'ye kadar veri azaltımına ve %28'e kadar enerji verimliliğine olanak sağlar.
 • Çoklu bulut veri mobilitesinde iyileştirmeler: Müşteriler, PowerStore'u dünyanın en ölçeklenebilir blok bulut depolaması olan Dell APEX Block Storage'a bağlayarak çoklu bulut stratejilerini geliştirebilir ve iş yükü mobilitesini basitleştirebilir.

Fulgent Genetics doktorlarının Uygulamalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mike Lacenere, “Dell PowerStore, patoloji, onkoloji, üreme sağlığı, bulaşıcı ve nadir hastalıklar gibi alanlarda verilerin işlenme hızını önemli ölçüde artırarak Fulgent Genetics'in hasta bakımını dönüştürmesine yardımcı oluyor” dedi. Genetik bilgilerin ve test sonuçlarının hastalara daha hızlı iletilmesi, enerji tüketimini en aza indirerek ve veri merkezlerimizin boyutunu azaltarak sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı güçlendirerek önemli maliyet tasarrufları sağladık. “Verimliliği ve maliyet tasarrufunu artırmaya devam etmesini bekliyoruz. bunun tedavi süreçlerini daha da iyileştirmeye yardımcı olabileceğine inanıyoruz.” Bu gelişmeler, müşterilere depolama yatırımlarında daha fazla koruma sağlamak ve Dell iş ortaklarının karlılığını artırmak için yükseltilmiş PowerStore sistemlerini programlarla birleştiren entegre bir çözüm olan PowerStore Prime'ın bir parçasıdır.Depolama yatırımınız için daha fazla koruma sunarPowerStore Prime, müşterilere BT yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmaları için daha fazla esneklik sunar:

 • 5:1 Veri Azaltma Garantisi: Müşteriler, sektörün en iyi veri azaltma garantisiyle güvenle alışveriş yapabilir, maliyetlerden tasarruf edebilir ve enerji tüketimini azaltabilir.
 • Sürekli modernizasyon: Dell ProSupport veya ProSupport Plus ile yaşam döngüsü yönetimi, müşterilere gerçek zamanlı desteğe, esnek teknoloji yükseltmelerine, kapasite değişimlerine ve depolama danışmanlığı hizmetlerine 7/24 erişim sağlar.
 • Esnek kullanım: Müşteriler PowerStore'u Dell APEX aboneliği aracılığıyla kullanabilir ve her ay yalnızca ihtiyaçları kadar ödeme yapabilir.

İş ortaklarının müşteri taleplerini karşılamasını sağlarPowerStore Prime ayrıca PowerStore satış sürecini basitleştirir ve kolaylaştırır. Dell'in iş ortaklarına öncelik veren depolama stratejisini temel alan iş ortakları artık rekabetçi fiyatlı ürün paketleri sunarak ve ortak müşteriler için ek kullanım örnekleri sağlayarak PowerStore satışlarını artırabilir. İş ortakları ayrıca PowerStore ve PowerProtect çözümlerini birleştirerek satış süreçlerini kolaylaştırabilirler Dünya Çapında Teknoloji Teknik Çözümler mimarı John Lochausen, PowerStore'un yeni 5:1 veri azaltma garantisi ve yeni QLC çözümü hakkında şunları söyledi: “Dell, maliyetleri düşürürken müşterilerin üretkenlik hedeflerine ulaşabiliyor. gelişmiş depolama.” “Dell'in yeni iş ortağı teşvikleri ve garantileri bunu bir araya getirerek bizim ve müşterilerimizin tamamen flaş depolamadaki en son gelişmelerle başarıya ulaşmasını sağlıyor.”BT yönetimini basitleştirmek ve otomatikleştirmek için yapay zekanın gücünden yararlanınDell Technologies, yapay zeka ve çoklu bulut gibi temel alanlarda müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için Dell APEX portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Dell APEX yenilikleri, Kubernetes depolama ve yönetimini geliştirirken sektör lideri AIOps yetenekleri sunar. Dell APEX AIOps Hizmet Olarak Yazılım (SaaS), tam yığın gözlemlenebilirlik ve yapay zeka odaklı olay yönetiminden yararlanarak Dell altyapınızın durumunu ve kullanılabilirliğini optimize eder. Bu, Dell'in AIOps araçlarının işlemleri kolaylaştıran, BT çevikliğini artıran ve üç entegre özellik aracılığıyla uygulamalar ve altyapı üzerinde daha fazla kontrol sağlayan önemli bir genişletmesidir.

 • Altyapı gözlemlenebilirliği: Yapay zeka odaklı sağlık, siber güvenlik ve sürdürülebilirlik öngörüleri ve önerileriyle altyapı sorunlarını geleneksel yaklaşımlara göre 10 kata kadar daha hızlı çözün. Üretken Dell APEX AIOps Assistant, altyapı sorularını anında yanıtlar ve ayrıntılı sorun giderme önerileri sağlar.
 • Uygulama gözlemlenebilirliği: Uygulama kullanılabilirliğini ve performansını sağlamak için tam yığın uygulama topolojileri ve analitiği aracılığıyla uygulama sorunlarını çözmek için ortalama sürede %70'e kadar azalma sağlar.
 • Olay yönetimi: Müşteri tarafından bildirilen çok sağlayıcılı, çoklu bulut altyapısı sorunlarını %93 oranında azaltan yapay zeka destekli olay algılama ve çözümleme ile dijital altyapı kullanılabilirliğini optimize edin.

Dell APEX Navigator SaaS artık Kubernetes depolama yönetimi ve genel bulut çözümleri için Dell APEX Depolama için ek destek sunuyor.

 • Kubernetes için Dell APEX Navigatörü, Dell PowerFlex'teki Kubernetes, depolama yönetimini basitleştirir. Yakında Red Hat OpenShift için Dell PowerScale ve Dell APEX Bulut Platformunda satışa sunulacak ve veri çoğaltma, uygulama taşınabilirliği ve konteynerlerde gözlemlenebilirlik gibi gelişmiş veri hizmetleri sunacak.
 • Çoklu Bulut Depolama için Dell APEX Navigator artık AWS için Dell APEX Dosya Depolamayı destekliyor ve Microsoft Azure için Dell APEX Dosya Depolama desteğinin bu yılın sonuna doğru sunulması bekleniyor. Bu çözüm, Dell tarafından şirket içi ve genel bulut depolama için oluşturulan bir depolama katmanındaki depolamanın yapılandırılmasını, dağıtılmasını ve izlenmesini basitleştirir.

Müşteriler, Çoklu Bulut Depolama için Dell APEX Navigator ve Kubernetes için Dell APEX Navigator'ın 90 günlük deneme süresinden yararlanabilirler.Satışa/satış tarihi

 • Dell PowerStore yazılım geliştirmeleri Mayıs ayının sonunda dünya çapında satışa sunulacak.
 • Dell PowerStore QLC ve Gen 2 model müşterileri için yenilenen yerel model cihaz güncellemeleri, Temmuz ayında dünya çapında satışa sunulacak.
 • Dell PowerStore çoklu bulut veri mobilitesi 2024'ün 2. çeyreğinde dünya genelinde satışa sunulacak.
 • AWS için Dell APEX Dosya Depolamaya yönelik Çoklu Bulut Depolama desteği için Dell APEX Navigator artık ABD'de kullanıma sunuldu.
 • Çoklu Bulut Depolama için Dell APEX Navigator, Microsoft Azure için Dell APEX Dosya Depolama desteği 2024'ün ikinci yarısında ABD'de satışa sunulacak.
 • Dell APEX AIOps altyapısının gözlemlenebilirliği ve olay yönetimi artık kullanılabilir. Uygulama gözlemlenebilirliğinin Ekim 2024'te kullanıma sunulması bekleniyor.
 • Kubernetes için Dell APEX Navigator şu anda ABD'de PowerFlex için mevcut olup Red Hat OpenShift, Dell PowerScale ve diğer bölgeler için Dell APEX Bulut Platformu desteğinin 2024'ün ikinci yarısında sağlanması bekleniyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir