Cici Bebe'nin besin değeri: Cici Bebe'de kaç kalori var?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Cici Bebe'nin besin değeri: Cici Bebe'de kaç kalori var?

Sevimli bebeklerin besin değerleri oldukça yüksektir. Yıllarca tüketilen bu besin ebeveynlerin çocuklarına aldıkları ürünlerden biridir. 1 paket bebek mamasında toplam 1105 kalori bulunmaktadır. 1 sevimli bebek 18 kalori içerir. Farklı ürünler kullanılarak hazırlanan yiyeceklerin 10 sevimli bebeğin 177 kalori içerdiği biliniyor.

Cici Baby mısır gevreği çeşidinin tanesi 17 kalori, paketi ise 1070 kaloridir. Kalori ve besin değerleri ürünün türüne göre değişiklik göstermektedir. Sağlıklı besinler tüketmek isteyen kişiler, ürün içeriğine ve kalori dengesine göre ürün seçmektedir.

Cici Bebe'nin vitamin değerleri nelerdir?

Cici Bebe'nin vitamin değerleri tahıllı ve tahılsız arasında değişmektedir. Genel olarak 183,75 gram karbonhidrat içerir. 13,5 gram protein desteği sağlar. Toplamda 34,75 gr yağ içerir. 7,75 gr oranında lif desteği sağlar. Ayrıca kolesterolü dengeleyen vitaminleri de içerir.

Cici Bebe'nin Besin Değeri: Cici Bebe'de kaç kalori varCici Baby'nin faydaları nelerdir?

Sevimli bebeklerin pek çok faydası vardır. Özellikle gelişim çağındaki çocukların tüketmesi gereken besinlerden biridir. Aynı zamanda içerdiği buğday unu kişilerin kas ve kemiklerinin gelişmesine de katkı sağlar. Bitkisel yağlar olan palm ve ayçiçek yağı içerir. Bu sayede kas ve kemik gelişimini destekler.

Tatlı bebeğin faydaları arasında ürünün kan şekerini dengeleyen lifleri de yer alıyor. Bu lifler aynı zamanda insanların kalsiyum eksikliğini de telafi eder. Sevimli bebek mineral ve vitamin desteği sağlayarak çocukların diş gelişimine de olumlu destek sağlıyor.

Sevimli bebekler yiyerek büyüyen çocukların beyin gelişimi çok daha iyi ilerliyor. Tamamen doğal malzemelerle üretilen bu gıda, ürünün bilinçli tüketimine önem verenlerin tercihi oluyor. K ve E vitaminlerini içerir.

Bu vitaminler kas dokularını yeniler ve vücutta yeni hücre oluşumlarını sağlar. Uzun süre tokluk hissi yaratır. Demir ve magnezyum eksikliğini giderir. Ani açlık veya hipoglisemiden kaynaklanan tüm sorunları hızla ortadan kaldırır.

Bulgur pilavının besin değeri: Bulgur pilavı kaç kalori içerir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir