Burhaniye Belediye Başkan adayı Ali Kemal Deveciler, Necdet Tosun Parkı'nda hemşehrileriyle buluştu – GÜNDEM

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP'li Burhaniye Belediye Başkan adayı Ali Kemal Deveciler, CHP'li meclis üyesi adaylarıyla birlikte Necdet Tosun Parkı'nda hemşehrileriyle buluştu.

Cumhurbaşkanı Ali Kemal Deveciler büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Deveciler ve CHP'li aday yönetim kurulu üyeleri, “Değiş ve Geliştir Burhaniye” vizyonuyla başlattıkları projelerini vatandaşlarla paylaştı. Vatandaşlar, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler'in 5 yıllık Burhaniye Belediye Başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği hizmet ve projeleri anlatan etkinlik filmini izledi. Toplantıya katılan vatandaşlar, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve ekibine destek olacaklarını söylerken, sunduğu hizmetlerden ve ilçeye katkı sağlayacağına inandıkları projelerden de memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye'ye hizmet etmeye şevkle devam edeceklerini belirterek, şunları söyledi: “Hemşehrilerimize bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Onların sevgisine layık olmak için var gücümüzle çalışacağız. Çok güçlü bir ekip kurduk. Burhaniye için önemli planlarımızı vatandaşlarımızın bilgisine sunmak için sabırsızlanıyoruz. 1 Nisan sabahından itibaren tüm enerjimizle Burhaniyemiz için çalışacağız. Kazanan Burhaniye olacak!” dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir