Bu karttaki savaşçılar tarih yazacak! UFC 300'ün canlı yayını yalnızca S Sport Plus'ta – SPORT

Dünyanın bir numaralı dövüş sporları organizasyonu UFC'nin bugüne kadar düzenlediği en büyük dövüş gecesi UFC 300, Türkiye'de 14 Nisan Pazar günü saat 05.00'te canlı olarak yalnızca S Sport Plus'ta yayınlanacak.

Dövüş sporlarının en heyecanlı maçları S Sport Plus'ta hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor UFC 300 dövüş gecesi 14 Nisan Pazar günü S Sport Plus'ta canlı yayınlanacak.

Üç şampiyonluk maçı
UFC 300'ün final maçında Alex Pereira, hafif ağır sıklet unvanını, müsabakalarda kemerini hiç kaybetmeyen Jamahal Hill'e karşı savunmak için sekizgene giriyor. Yan ana karşılaşmada Zhang Weili saman sıklet unvanını Yan Xiaonan'a karşı savunacak. Bu dövüş UFC tarihindeki ilk Çin Şampiyonası dövüşü olacak. Diğer manşet maçı Justin Gaethje ve Max Holloway arasında olacak. Justin Gaethje, eski tüy siklet hükümdarı Max Holloway'e karşı kemerini ortaya koyacak.

UFC 300 Baştan sona yıldızlı bir gece
UFC 300'ün ana kart dışı maçları merak konusu. Maç, hafif sıklet sınıfındaki bir sonraki rakibi belirlemek için bir mücadele olacak ve eski şampiyon Charles Oliveira, yeni ortaya çıkan yarışmacı Arman Tsarukyan ile karşılaşacak. Orta siklette Bo Nickal, Cody Brundage ile karşılaşmak için geri dönüyor.

Geceye özel kampanya

UFC hayranları, ssportplus.com üzerinden UFC300 kampanya koduyla üyeliklerini başlatarak bu unutulmaz geceyi ilk üç ay ayda sadece 49,99 TL karşılığında S Sport Plus'ta izleyebilecek.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir