AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan İsrailli bakanın atanmasına tepki

Akbaşoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İsrail Dışişleri Bakanı Yisrael Katz'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik açıklamasına ilişkin, “Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde buna izin vermeyen aziz ve asil milletimiz, bugün de önderliğinde buna asla izin vermeyecektir” dedi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın.” dedi.

Akbaşoğlu şunları söyledi:

“Tüm insanlığı sömürmek isteyen modern firavunlara, dünyanın 5'ten büyük olduğunu ve daha adil bir dünyanın mutlaka mümkün olduğunu hatırlatıyoruz. Tüm insanlığı faşist ve baskıcı bir düzene boyun eğdiren zalimler, özgürlük meşalesinin artık söndüğünü bilmelidirler. Gazze, Kudüs ve bütün dünya Allah'ındır.” “O'nun izniyle gerçek anlamda özgür olacak ve tüm insanlık bu özgürlük ikliminde, adalet ve merhamet düzeninde bir arada yaşama fırsatına sahip olacaktır.” (AA)Bu içerik Ufuk Dağ tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Naci Görür'ün İstanbul depremiyle ilgili korkutan sözleri “Şaka değil”
Dicle Elektrik'ten elektrik kesintisi taleplerine yanıt!  Dicle Elektrik'ten elektrik kesintisi taleplerine yanıt! “Hizmetimiz kesintisiz devam ediyor”
İYİ Parti Kongre Günü: 4 aday yarışıyor!  Akşener böyle veda ettiİYİ Parti Kongre Günü: 4 aday yarışıyor! Akşener böyle veda etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir