Abdullah Gül'den “Erdoğan sonrası” hazırlığı! Telefonda açıkça söyledi… Ankara'da kulisleri sarsan açıklama

Abdullah Gül'ün iddiasıyla Ankara lobileri harekete geçti. DEVA, Saadet ve Gelecek partilerinin tek çatı altında birleştirilmesi konuşulurken yeni partinin liderliğini Abdullah Gül'ün üstleneceği söyleniyor. Ayrıca Abdullah Gül'ün yeni parti hazırlıkları konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda görüştüğü iddia edildi.

'SONRAKİ ERDOĞAN'A HAZIRLIK

My Economy'de ortaya atılan iddialara göre; Gül ve yakın çevresinin Erdoğan sonrası döneme ilişkin pozisyon aldığı, Gül'ün yeni partiye ve siyasete olumlu baktığı, hatta seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olmak istediği ve bunu paylaştığı belirtildi. fikir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la.

Thumbs_b_c_f0496e05da65d707b48895e4a773788a

AK PARTİ'DEN AYLARCA SORULDU!

Meclis'in erken seçime karar vermemesi halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Anayasa uyarınca yeniden aday olamayacağı için Gül'ün AK Parti'den oy alarak aday olmak istediği belirtiliyor.

2

Hatta Gül'ün AKP'ye aday olmak istediği ve bunu yakın çevresine anlattığı bile iddia ediliyor.

AK Parti kaynakları iddiaları ciddiye almadıklarını söyledi. Kaynaklar, “Parti kurabilir ama AK Parti'nin adayı olamaz” yorumunu yaptı.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tuvalet kriziyle halkı meşgul etmişti!  O isim artık başsavcının adı değil: İşte yeni göreviTuvalet kriziyle halkı meşgul etmişti! O isim artık başsavcının ismi değil: İşte onun yeni görevi
Evliliğini kana bulamıştı!  Detayı Evliliğini kana bulamıştı! “Müstehcen fotoğraf”taki detay ise dikkat çekiyor.
Kaygıyı artırdı!  O bölgede de oluşmaya başladı.Kaygıyı artırdı! O bölgede de oluşmaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir