86 yaşındaki Cemil Merttürk Eşrefpaşa Hastanesi'nde iyileşiyor – SAĞLIK

Uygulanan ilaçlarla kulak enfeksiyonu ciddi oranda azalan 86 yaşındaki Merttürk, desteklerinden dolayı teşekkür etti İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ramazan Bayramı'nda ilçeyi gezdi. Cemil Tugay'ın Kınık ziyaretinde tanıştığı 86 yaşındaki işitme sorunu yaşayan Cemil Merttürk'ün tedavisi İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nde sürüyor. Başta kulak olmak üzere gözleri ve solunum yolları ile ilgili rahatsızlıkları bulunan Cemil Merttürk, Başkan Dr. tarafından ziyaret edildi. Cemil Tugay'ın isteği üzerine 16 Nisan'da evinden alınarak İzmir Büyükşehir Eşrefpaşa Hastanesi'ne götürüldü. Belediye. KBB uzmanı tarafından Merttürk'ün kulağı temizlendi ve enfeksiyona karşı kendisine ilaç verildi. Göz muayenesi ve genel testler de yapıldı. Cemil Merttürk bugün tekrar muayene olmak üzere Eşrefpaşa Hastanesi'ne geldi. Merttürk, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Uçar'ı bekliyoruz. KBB uzmanı Dr. Ahmet Sabit Oğuz, Merttürk'ü muayene etti. Oğuz, kulak iltihabının ilaç tedavisiyle büyük oranda düzeldiğini söyledi. Daha sonra odyometrik teste tabi tutulan Merttürk, kulak enfeksiyonu için reçete edilen ilaçları kullanmaya devam edecek.“Yaşlandıktan sonra”
Cemil Merttürk, hastane ziyareti sırasında cebinden çıkardığı bir kağıt parçası üzerinde yaşlılığı anlatan şiiri Başhekim Dr. Yavuz Uçar'a gösterdi. Yavuz Uçar, “Ömrünü geçirdikten sonra eşin sana yabancıdır / Tatlı yersen de yaşlanınca acı olur / Oğullar yüzüne bakmaz / Kızların ışığı yanmaz” soba / Gelinin varsa umurlarında değil / Yaşlandıktan sonra” diyen Yavuz Uçar, Merttürk'e sarılarak kendisine her zaman her türlü desteği vereceklerini açıkladı.Uçar: “İyileşeceğine inanıyoruz”
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Uçar, şunları söyledi: “Cemil amcamız geldiğinde tüm sağlık sorunları kontrol edildi. Özel işitme cihazları kullanıyor ancak kulak sorunları var. Her iki kulakta da iltihap vardı. Yaşından dolayı sağ kulağı tamamen sağır ancak diğer kulağındaki enfeksiyon tedaviyle önemli ölçüde azaldı. Tedaviye devam edip 1-2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğiz. Kulağın da iyileşeceğine inanıyoruz” dedi.
Cemil Merttürk tüm tedavilerin Başkan Dr. Cemil Tugay ve Eşrefpaşa Hastanesi'ne teşekkür etti.Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir