5 maç cezalı: Mert Hakan Yandaş'tan derbi açıklaması! – En güncel spor haberleri

F.Bahçe'nin kaptanlarından biri Mert Hakan YandaşGalatasaray'ın deplasmanda oynadığı maçı F.Bahçe Televizyonu 1-0 değerlendirdi.

Derbideki davranışı nedeniyle PFDK tarafından 5 maç ceza alan Yandaş, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle takımımla gurur duyuyorum. Onurumuz, gururumuz, camiamızın onuru için oynadığımız bir maçtı. Çünkü sezon boyunca yapılanları anlatabilmek için bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Şans eseri 11'e 11 iken inanılmaz senaryolarla başlayan bir maçtı. “Üstündük, hedefimize ulaşamayan bir rakip vardı. Sonra gittiler, biraz rahatsız olduk. 10 kişi kaldık senaryo devam etti ama hedefimize ulaşamadılar.”

“TİYATROYU KAPATTIK”

“O andan sonra inanılmaz bir ruha, inanılmaz bir oyun zekasına ve taktik disipline sahip 10 kişi vardı. İnanılmaz bir mücadele vardı. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Baştan sona hak ettiğimiz galibiyeti aldık. Tiyatroya son verdik. Artık son hafta tiyatroya gittik.

“Derbi atmosferi hem gergin hem de eğlenceli. Gergin bir atmosfer olacağını biliyordum. Planlamadım ama yürürken bana hakaret etmeye başlayınca onlara temiz, namuslu, şerefli tavrımızı gösterdim. Onurlu bir görünüm ve gururlu bir arma yeterdi o günden sonra: “Ben ne yaptım? El hareketi yaptım mı? Kötü bir söz mü söyledim?”

“Onur ve gurur için mücadele ettik”

“Belki biraz fazla olabilir ama bence F.Bahçe tarihindeki en farklı oyuncu gruplarından biri bu. Bana öyle geliyor ki. Tabii ki büyüklerimiz bunu daha doğru değerlendirecekler ama gerçekten inanılmaz bir birikimimiz var. Burada oyuncu grubu sezon başından bugüne kadar yaşadıklarımıza rağmen inanılmaz bir tepki gösterdiler ve “Bir arada duran bir takım var, tek kişi için sorun yaşamayan bir topluluk var” dedi. gün. İnanılmaz bir deneyime sahibiz. yabancı oyuncu grubu. Bu beni çok gururlandırıyor ve mutlu ediyor.”

“Türk oyuncular kadar onların da her şeyin farkında olması ve camiaya sahip çıkması çok önemli. Bu yıl inanılmaz bir sonuç elde ettik. Harika karakterler ve harika oyuncular var. Kimin eksik olduğu önemli değil, biz varız” sezon boyunca her zaman tepki veren bir topluluk ve duyarlı bir oyuncu grubu oldu. Herkes sahaya çıkıyor ve elinden geleni yapıyor. O gün onurumuz ve gururumuz için savaştık.”

“KIRDIĞIMIZ İTTİFAKLARIN SEVİNCİSİYDİ”

“Öncelikle deplasman maçına gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Sahada her saniye seslerini duydum. Seslerini duymadığım bir an olmadı. Ortam ve ortam oluşturdular” İnanılmaz bir atmosfer vardı. Sanki kendi evimizde oynuyorduk, aslında kendi evimizde oynanan maçlardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.”

“Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Camiamız her şeyin farkında. Oyuncu grubunun ne kadar karakterli ve dürüst olduğunun farkındalar. Aslında bu bir kutlama ve mutluluktu. Kurduğumuz ittifakların sevinciydi.” Burada onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Bizi inanılmaz bir şekilde karşıladılar, mutlu oldum.” “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir